Wyjątkowe lakiery hybrydowe

Niedługo zaczynają się wakacje. Ja co prawda dopiero w sierpniu mam urlop w tym roku jednak uwielbiam gdy lato zbliża się już wielkimi krokami. Uwielbiam ubierać się wtedy w bluzki z krótkim rękawkiem do pracy a także w swoje ulubione sukienki.

Zakup ładnego lakieru do paznokci

modny lakier hybrydowyStaram się po prostu inaczej wyglądać gdy orbi się ciepło. Dbam także o to żeby makijaż był lżejszy. A także o żebym miała zawsze na sobie modne kolory. Jestem bowiem osobą, która dużą uwagę zwraca na paznokcie. Na co dzień pracuję z ludźmi i dlatego też wygląd dłoni jest dla mnie bardzo ważny. Ja muszę często coś pokazywać i wiem, że osoby te zwracają uwagę na to jak wyglądają moje dłonie. A gdy zbliża się lato staram się żeby kolory jakie mam były bardziej pastelowe i jaśniejsze. Ogólnie takie pasujące do klimatu. Do tej pory lakiery w naprawdę sporych ilościach kupowałam w drogeriach. W sumie miałam swoje ulubione marki, do których wracałam. Jednak ostatnio zaczęłam to robić w inny sposób. Mianowicie odkryłam sklep z kosmetykami gdzie są one w bardzo atrakcyjnej cenie. Tam właśnie kupiłam ostatnio modny lakier hybrydowy, który według mnie jest rewelacyjny. Na pewno dłużej wytrzymuje na płytce paznokcia niż te, które stosowałam wcześniej. A do tego nie był drogi. Dlatego też od razu po tym gdy go wypróbowałam stwierdziłam, że muszę kupić jeszcze takie lakiery w innych kolorach. Zamówiłam więc taki jasny pastelowy żółty i różowy. Byłam ciekawa jak one będą prezentowały się na paznokciach.

Gdy przyszły od razu wypróbowałam je. W sumie jeden i drugi prezentował się świetnie. Teraz mając już kilka lakierów hybrydowych wiem, że nie wrócę już do tych, które stosowałam wcześniej. A drogerii widziałam, że tego typu lakiery mogą kosztować naprawdę dużo. Także zakup online jest dużo tańszy.